Türkiyenin Her Yerinden Tek Numara: 0850 241 1 213

Laptop Destek Hattı
Size En Yakın Servisi Bulun

(0850) 241 1 213
destek@lenovoservisiturkiye.com

Pts - Cts 9.00 - 18.00
Hafta İçi Hergün

images

Lenovo Notebook Bakımı

Bilgisayarımızın kullanım ömrünü uzatmak ve hızlı performans alabilmek için yaklaşık 6 ayda bir cihaz bakımının yapılması gerekmektedir. Detaylı Bilgi.

images

Lenovo Notebook Anakart Onarımı

Anakart arızaları cihazlarda nadir görülen problemler olmakla beraber oldukça ciddi bir sorunlardır. Anakart arızasının nerede olduğunu tespit etmek deneyimli ve profesyonellik gerektiren bir konudur. Detaylı Bilgi.

images

Lenovo Notebook LCD Ekran Değişimi

Bilgisayar ekranında meydana gelen sorunlar kullanıcılar açısından oldukça can sıkıcıdır.
Detaylı Bilgi.

images

Lenovo Notebook Klavye Değişimi

Cihazımıza komut vermeye ve veri girmemizi sağlayan klavyeler kullanıcı ile notebook arasında bağlantıyı sağlar. Klavyede oluşan sorunlar cihazımızı verimli kullanamamıza yol açar. Detaylı Bilgi.

Lenovo Notebook Fan Değişimi

Cihazınızda aşırı ısınma, donma, yavaş çalışma sorunlarını yaşıyorsanız büyük ihtimalle bilgisayarınızın fanında sorun olabilir. Detaylı Bilgi.

images

Lenovo Notebook Upgrade Hizmeti

Bilgisayarımızı değiştirmek istemediğimizde hızlanması ve eski performansında çalışması için veya bazı parçalarında yükseltme yapmak için upgrade işlemi gereklidir. Detaylı Bilgi.

images

Lenovo Notebook Menteşe Değişimi

Bilgisayar ekranını kasaya bağlayan menteşeler bilgisayarımızın ekranımızın açıldığında düzgünce durmasını sağlar. Detaylı Bilgi.

images

Lenovo Notebook Kasa Tamiri

Noteboook kasası bilgisayar için en önemli parçaları içinde bulundurur. Anakart, ekran kartı, klavye speaker gibi bu kadar önemli iç donanım ve parçaların bulunduğu kasada oluşabilecek arızalarda oldukça önemlidir. Detaylı Bilgi.

images

Lenovo Kablo/Soket/Port Tamiri

Lenovo teknik servisimizde garanti süresi bitmiş veya garanti kapsamına girmeyen Lenovo marka bilgisayarlarınızın kablo, soket ve port değişimlerini deneyimli ve alanında uzman teknik ekimiz sayesinde kısa sürede yapmaktayız. Detaylı Bilgi.

LENOVO NOTEBOOK DESTEK

Türkiye’nin tüm illerine hizmet veren teknik servisimize sorunlu cihazınızı göndermek için 0850 241 1 213 çağrı merkezi telefon numaramızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Lenovo Notebook Servisi
  • Lenovo Notebook Klavye Değişimi
  • Lenovo Notebook Ekran Değişimi
  • Lenovo Notebook Tamiri
  • Lenovo Orjinal Yedek Parça
  • Lenovo Notebook Bakım Onarım

Hemen Online Servis Kaydınızı Oluşturun.

Kaydınızı Oluşturun