Türkiyenin Her Yerinden Tek Numara: 0850 241 1 213

Laptop Destek Hattı
Size En Yakın Servisi Bulun

(0850) 241 1 213
destek@lenovoservisiturkiye.com

Pts - Cts 9.00 - 18.00
Hafta İçi Hergün

Hizmetlerimiz

Lenovo Servis Türkiye olarak sunulan hizmetlerin başında arızalı ürünlerle ilgili sorunların çözümlenmesi gelmektedir. Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo aracılığıyla tüm arızalı Lenovo ürünleri servis merkezine gönderilebilir. Arızalı ürün tamir edildikten sonra yine kargo aracılığıyla müşteriye ulaştırılır. Ayrıca yerinde servis hizmeti almak isteyen müşteriler, anlaşmalı servisler aracılığıyla sunulan yerinde servis hizmetinden de yararlanabilmektedirler. Bunun için müşteri destek hattı aranıp bakım ve onarım hizmetleri için yerinde servis talebinin bildirilmesi gerekmektedir.
ThinkPad, ThinkCentre, ThinkStation, ThinkServer gibi Think markası taşıyan Lenovo ürünleri, İdeapad ve Yoga serisi Lenovo dizüstü bilgisayarlar, Lenovo iş bilgisayarları ve ultrabooklar, tabletler, yüksek performansa sahip masaüstü bilgisayarlar, kurumsal müşterilerin tercihi iş istasyonları, sunucular, network sistemleri ve storage ürünlerindeki üretim ve kullanım arızaları için bakım ve onarım hizmetleri Lenovo Servis Türkiye tarafından verilmektedir. Garanti kapsamında sunulan servis hizmetleri ücretsizdir. Garanti kapsamı dışında verilen servis hizmetleri için bireysel ve kurumsal müşterilerin durumları farklılık göstermektedir. Kurumsal müşterilerle servis sözleşmesi yapılmaktadır. Bireysel müşteriler ise garanti kapsamı dışındaki servis ve onarım hizmetleri için 7/24 aranabilen müşteri hizmetleri çağrı merkezinden bilgi alabilirler. Satın alınan herhangi bir Lenovo bilgisayar ürünündeki sorunun garanti kapsamında çözümü için ürünün satın alındığı firmadan da yardım istenebilir. Ya da arızalı ürün ücretsiz kargo aracılığıyla Lenovo Servis merkezine iletilebilir.
Lenovo ürünleriyle ilgili garanti süreleri ve garanti kapsamı hakkındaki bilgilere de Lenovo Servis Türkiye üzerinden ulaşılabilir..

Hemen Online Servis Kaydınızı Oluşturun.

Kaydınızı Oluşturun